Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

15-й Обласний конкурс проектів збільшує перелік пріоритетів громадам

Переглядів: 1116

Органи місцевого самоврядування Тростянецького району є активними учасниками конкурсу розвитку територіальних громад, який щороку проводиться Вінницькою обласною радою. Участь у конкурсі -  це реальна можливість залучення інвестицій у громаду. У 2016 році 16 проектів отримали  перемогу, на їх реалізацію було залучено 2,7 млн. грн.,а у нинішньому  році 14 проектів - переможців  залучили понад 5 млн. грн. Тому питання участі у конкурсах є пріоритетним для місцевого самоврядування району.

21 грудня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося  засідання робочої групи щодо обговорення організаційних питань із проведення 15-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області у 2018 році. Учасниками засідання були  представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що представлять інтереси територіальних громад  області. Основне питання, яке обговорювали, – принципи, засади та механізми вдосконалення організації та проведення конкурсу у 2018 році. Зокрема, було запропоновано доповнити перелік пріоритетів конкурсу напрямами модернізації мереж вуличного освітлення і здійснення ремонтних робіт доріг та їхньої реконструкції в населених пунктах області.

 Окрім того, обговорили питання щодо участі у конкурсі об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення, стосовно яких було запропоновано встановити квоту щодо кількості проектів – до 6. Також члени робочої групи обговорили питання про диференціацію обсягів співфінансування із фонду конкурсу та граничних обсягів гранту для одного проекту стосовно різних груп подавачів (сільські, селищні ради, міські ради міст обласного значення та ОТГ, проекти подані спільно кількома радами на основі договору про співробітництво).  Всі питання, які були обговоренні під час робочої наради, будуть опрацьовані та включені до Порядку проведення конкурсу.    « повернутися до списку новин