Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Турбота про людей - одне із першочергових завдань районної ради

Переглядів: 116

              Серед усіх напрямків діяльності районної ради особливе місцевідведено організації розгляду звернень громадян керівництвомрайонної ради. Звернення є важливою формою зв’язку між радою і громадою.

             Розгляд звернень громадян та їхнє вирішення завжди було і залишається одним із першочергових завданьТростянецької районної ради, адже право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Всім зверненням приділяється належна увага.

Всі питання, які надходили протягом 2019 рокуна розгляд у районну радувирішувались, у межах компетенції або надавались обґрунтовані роз’яснення. У разі необхідності питання розглядались із виїздом на місця.   

Особисті прийоми громадян протягомпоточного року здійснювалися керівництвом районної ради відповідно до графіка, затвердженого розпорядженням голови районної ради. При розгляді переважної більшості звернень, отриманих районною радою, забезпечувалося дотримання передбачених законодавством термінів розгляду та вчасне інформування заявників про наслідки розгляду.

     Протягом 2019 року особлива увага приділялась вразливим верствам населення. Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами району порушувались проблеми різної тематики,  це питання  соціальної політики та соціального захисту населення,  екології, охорони здоров’я, комунального господарства, аграрної політики і земельних відносин. Більшість порушених питань вирішувалась спільно із місцевими радами, органами виконавчої влади, установами, службами району. Але домінуючими є  і залишаються  питання  соціального захисту населення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, перерахування пенсії,  забезпечення соціальних виплат та допомог.

       Для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам району (235 чол.), які звернулися до районної ради у 2019 році  керівництвом та депутатами районної ради було розглянуто та виплачено із фонду депутатів районної ради коштів  у сумі 65,0 тис.грн. Учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (33 особам) виплачена матеріальна допомога у сумі 205,0 тис. грн. У Тростянецькому районі діє  районна Програма «Турбота» , яка була прийнята районною радою на 18 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2017 року. На виконання районної  Програми «Турбота»  у 2019 році із  районного бюджету 54 важкохворим та громадянам з онкозахворюваннями, гемодіалізу та  гепатиту С, які проживають у населених пунктах  району виплачена одноразова матеріальна допомога у сумі 132,0 тис.грн. Також матеріальну допомогу найбільш незахищеним верствам населення та важкохворим громадянам району надавали депутати Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур, Ігор Хміль, Народні депутати України Микола Кучер та Лариса Білозір.« повернутися до списку новин