Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

31 травня закінчується деклараційна компанія за 2019рік.

Переглядів: 466

У декларантів у цьому році є ще певний час для подання декларацій — декла­раційна кампанія саме у 2020 році  закінчуєть­ся 31 травня.

 На почат­ку травня 2020 року Національне агентство з пи­тань запобігання корупції (НАЗК) та Фонд державного майна України уклали Меморандум про співпрацю, що передбачає надання НАЗК до­ступу до Єдиної бази даних звітів про оцінку. Інформація з цієї бази даних буде використана під час перевірки електронних декларацій. Єдина база даних звітів про оцінку містить інформацію щодо оціночної вартості таких об'єктів нерухомо­го майна:

—   житлової нерухомості;

—   адміністративної нерухомості;

—   об'єктів промислової (складської) нерухо­мості;

—   об'єктів торговельної нерухомості;

—   земельної ділянки.

Відтепер під час повної перевірки декларацій НАЗК зможе звіряти вартість об'єкта нерухомос­ті, вказану суб'єктом декларування, із оціночною вартістю, вказаною в Єдиній базі даних звітів про оцінку. Це допоможе значно швидше виявляти ви­падки, коли суб'єкт декларування суттєво занижує вартість вказаного в декларації об'єкта нерухомості для приховування власних статків.

Наразі НАЗК та Фонд держмайна розглядають можливість використання даних  Єдиної бази даних звітів про оцінку під час проведення автоматичного контролю декларації.« повернутися до списку новин