Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

31 травня закінчується деклараційна компанія за 2019рік.

Переглядів: 438

У декларантів у цьому році є ще певний час для подання декларацій — декла­раційна кампанія саме у 2020 році  закінчуєть­ся 31 травня.

 На почат­ку травня 2020 року Національне агентство з пи­тань запобігання корупції (НАЗК) та Фонд державного майна України уклали Меморандум про співпрацю, що передбачає надання НАЗК до­ступу до Єдиної бази даних звітів про оцінку. Інформація з цієї бази даних буде використана під час перевірки електронних декларацій. Єдина база даних звітів про оцінку містить інформацію щодо оціночної вартості таких об'єктів нерухомо­го майна:

—   житлової нерухомості;

—   адміністративної нерухомості;

—   об'єктів промислової (складської) нерухо­мості;

—   об'єктів торговельної нерухомості;

—   земельної ділянки.

Відтепер під час повної перевірки декларацій НАЗК зможе звіряти вартість об'єкта нерухомос­ті, вказану суб'єктом декларування, із оціночною вартістю, вказаною в Єдиній базі даних звітів про оцінку. Це допоможе значно швидше виявляти ви­падки, коли суб'єкт декларування суттєво занижує вартість вказаного в декларації об'єкта нерухомості для приховування власних статків.

Наразі НАЗК та Фонд держмайна розглядають можливість використання даних  Єдиної бази даних звітів про оцінку під час проведення автоматичного контролю декларації.

« повернутися до списку новин