Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Навчались посадові особи місцевого самоврядування.

Переглядів: 206

 

       13  червня  заступник голови районної ради Іван Повидало, працівники виконавчого апарату районної ради  та представники територіальних громад  району прийняли участь у роботі онлайн - семінару  організованого  Вінницькою Асоціацією органів місцевого самоврядування. У роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник,   керівник Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування  Вінницької області  Віктор Вікалюк, директор Агенції регіонального розвитку  Вінницької області  Наталія Гижко та доброволець Корпусу миру США  в Україні Ешлі Блейн  Нейлсен.

         Голова Української асоціації аграрного експорту  Дмитро Крошка  розповів учасникам  про вплив аграрного сектору на розвиток місцевих рад. Наша область є лідером в аграрному виробництві  продуктів садівництва  і це дає змогу звернути  більшу увагу на бізнесові проекти у сфері ягідництва.

      Керівники департаментів ОДА проінформували про наслідки аудиту Рахункової палати щодо  отримання  державної допомоги  за утримання великої рогатої худоби в господарствах населенням  області у 2019році і про  формування та виклики виконання бюджетів територіальними громадами  у поточному році.

       У другій частині заходу фахівці Асоціації  органів місцевого самоврядування  розповіли про підготовку та подання грантових  пропозицій   до вітчизняних та зарубіжних  донорських організацій. Дане питання є актуальним для розвитку територіальних громад. Щороку  органи місцевого самоврядування  долучаються до різноманітних проектів, які допомагають залучити  додаткові  матеріальні  ресурси на інфраструктурну розбудову  місцевих об’єктів.« повернутися до списку новин