Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась 16 чергова сесія районної ради 7 скликання

Переглядів: 453

21 вересня 2017 року у залі засідань районної ради відбулась 16 чергова сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації  Леонід Лобань, депутати обласної ради Геннадій Мазур та Ігор Хміль, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники органів виконавчої влади, керівники комунальних організацій, підприємств, установ, представники громадських організацій, районні ЗМІ.

Відповідно до Регламенту  Тростянецької районної ради  голова районної ради прозвітувала перед депутатами про роботу ради у міжсесійний період. Людмила Василівна наголосила на основних  аспектах роботи  постійних комісій районної ради по кожному профілю, роботи Координаційної ради при голові районної ради,  проаналізувала стан економічного розвитку нашого району у порівнянні із минулим роком та відповіла на ряд запитань, які виникали у депутатів під час доповіді.  Депутати підтримали звіт голови Тростянецької районної ради.

Також депутати підтримали ряд змін до районних Програм, що стосуються соціального захисту населення, економічного розвитку району, забезпечення мобілізаційної підготовки на території Тростянецького району. Підтримали Програму щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та заслухали про стан надання населенню адміністративних послуг.

Одноголосним рішенням підтримали зміни до районного бюджету на 2017 рік, що дасть можливість підтримувати стабільну  ситуацію у галузях медицини, освіти, соціальної сфери.

Далі розглянули блок питань, що стосуються  комунального майна,  оренди приміщень та аграрного сектору.

 « повернутися до списку новин