Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Самоврядці району відзначають професійно свято

Переглядів: 137

В Україні у 2000 році встановлено День місцевого самоврядування. Це свято всіх тих людей, які присвятили свою професійну діяльність служінню громаді, депутатів місцевих рад, що своєю роботою проявляють громадянську позицію. А якщо взяти загалом – то свято це всенародне, адже діяльне місцеве самоврядування – це активна позиція громад.

        Традиційно районна рада з нагоди Дня місцевого самоврядування організовує та проводить урочисті заходи, на які запрошуються депутати, посадовці та працівники органів місцевого самоврядування району, а також ветерани служби. На святі також були присутні  представники всіх служб району, чия діяльність пов’язана із самоврядними органами.

       Виступаючи на урочистому зібранні заступник голови районної ради Іван Повидало окреслив весь широкий спектр діяльності органів місцевого самоврядування та їх посадовців. А справ у місцевої влади є чимало, адже вони господарі на своїх територіях та очільники громад.

    «Місцеві ради району мають гарні результати своєї діяльності. У кожному селі, селищі ведуться роботи по їх розвитку , розбудові. Станом на 1 грудня всі ради виконали свої бюджети, а частина вже мають і річні виконання затверджених планів», -  зазначив Іван Повидало.  

     Привітала посадовців місцевого самоврядування, депутатів, ветеранів перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко.   

      Кращих працівників органів самоврядування нагороджено відзнаками. Так Почесної грамотою обласної Ради та обласної державної адміністрації удостоєні Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк та Верхівський сільський голова Микола Пилипенко.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені сім самоврядців району:

Дереш  Ігор  Євгенович – головний спеціаліст  відділу з питань спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату Тростянецької районної ради;

Кобилянська  Ольга  Михайлівна -  секретар  Будянської сільської ради;

Пересунько Володимир Андрійович  –депутат Тростянецької районної ради;

Сергачова Людмила Юріївна – головний бухгалтер Ілляшівської сільської ради;

Чорнокозинський  Ігор  Романович – депутат  Оляницької сільської ради;

Швець Ірина Миколаївна – радник  голови районної ради з питань організації  роботи із зверненнями громадян;

Юр’єва Оксана Василівна – рахівника –кассир   Верхівської сільської ради.   

   Також усі колективи сільських та селищної рад, виконавчий апарат районної ради відзначені Подяками.

     Завдяки змонтованому відео присутні на екрані мали можливість згадати всіх, хто свою трудову діяльність присвятив місцевому самоврядуванню, - а це наші шановні ветерани та працівники, що нині трудяться у сільських, селищній, районній радах.

     Спільними зусиллями виконавчого апарату районної ради, комунального закладу «Районний Будинок культури» та аматорами культури територіальних громад був представлений концерт, що приніс задоволення та естетичну насолоду всім присутнім.« повернутися до списку новин