Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Про перебування делегації Тростянецького району у Польщі

Переглядів: 110

  

Нещодавно делегація із Тростянецького району  із триденним візитом перебувала у Польщі. До складу делегації входили представники органів місцевого самоврядування, представники галузей культури, освіти, медицини, сільського господарства району, медіа. Також до складу делегації увійшли воїн АТО Володимир Сокиринський та вдова загиблого Олександра Черепахи – Валентина Черепаха. Очолювала делегацію голова районної ради Людмила Скапровська.  Це дружній візит на запрошення польських побратимів у рамках підписаного договору про співпрацю  між Тростянецьким районом та Ходзежським повітом.

      Під час перебування  у Польщі, члени делегації взяли участь  у святкових заходах до Дня незалежності  країни та побували у двох гмінах – Будзин та Шамошин (прототип  українських об’єднаних громад),  де ознайомились із  підходом поляків до вирішення питань освіти, культури, ведення бізнесу,  до аграрної політики, піклування про людей з обмеженими можливостями та адаптація у суспільстві малозахищених верств населення. 

      Візит носив просвітницько – навчальний характер. Україна перебуває  в умовах реформування адміністративно – територіального устрою і перейняти досвід  поляків,  які пройшли цей шлях і досягли певних успіхів, є дуже важливим для наших громадян. Особливу увагу було приділено питанню виживання малонаселених пунктів в умовах децентралізації, створення комфортних  умов  проживання людей  у таких селах, залучення інвестицій.

Тростянчани  щиро вдячні польським побратимам за щирий та радушний прийом.

     

« повернутися до списку новин