Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У районі пройде Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом»

Переглядів: 91

  21 березня згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН проголошено Міжнародним днем лісів. У 2020 році цей день буде проходити під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

  У зв’язку із цим Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

  Метою такої Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

   У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

1.  21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.

2. Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

  Запрошуємо територіальні громади, заклади освіти, підприємства, установи, заклади Тростянецького району  та усіх небайдужих тростянчан долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом».

  Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.« повернутися до списку новин