Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шкільні новини

Переглядів: 246

З 23.11. по 02.12.2018  на базі НВК «СЗШ І-ІІІ ст.№1-гімназія» смт.Тростянець проведено ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з :

-економіки (23.11.2018) , з технологій (24.11.2018), української мови та літератури (25.11.2018) , з географії (01.12.2018), інформатики (02.12.2018) , в яких взяли участь близько 90 обдарованих  учнів  18 шкіл району.

     Переможці ІІ етапу олімпіад захищатимуть честь Тростянецького району у січні-лютому 2019 року у м. Вінниці під час проведення наступного етапу.

    На даний час триває підготовка до участі учнів у ІІ етапі олімпіад з англійської мови, інформаційних технологій, історії, правознавства, математики,  російської мови, які триватимуть по 22 грудня 2018 року включно.

27.11.2018- на базі Четвертинівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з навчальної роботи на тему «Модернізація методичної роботи з педагогічними кадрами в системі компетентнісно орієнтованого навчання в світлі Концепції «Нова українська школа», під час якого педагоги школи презентували методи та форми роботи в умовах Нової української школи з учнями початкових класів. Учасники семінару мали можливість перевірити свій рівень обізнаності, компетентності в азах Концепції під час участі у тренінгах, вправах, відвідування фрагментів уроків у 1-4 класах, перегляду відеоуроків вчителів початкових класів Четвертинівської СЗШ І-ІІІ ст.

      Досвідом роботи поділилась Бузиновська Н.І., керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів даної школи .

     В ході проведення семінару заступники директорів шкіл обговорили ряд проблем, важливих питань, які виникають у процесі впровадження Концепції та обмінялись думками щодо шляхів вирішення завдань у новому освітянському просторі в період реформування освіти.

29.11.2018 – в Ілляшівській СЗШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар вчителів фізичної культури «Використання здоров’язберігаючих  технологій в освітньо-виховному процесі та на уроках фізичної культури». Учасники семінару відвідали урок  фізичної культури у 9 класі на тему «Модуль: «Волейбол» (учитель Лис Оксана Миколаївна) та урок мужності «Україна гідна свободи», присвячений Дню Гідності  і Свободи, та зійснили екскурсію у зразковий краєзнавчий шкільний музей «Моє село ! Для мене ти – єдине!». Під час проведення методичної години учасники семінару обговорили нагальні питання щодо організації спортивно-масової роботи у закладах загальної середньої освіти з учнями в урочний та позаурочний час .

« повернутися до списку новин