Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Для школярів Тростянецького району відлунав останній дзвоник!

Переглядів: 254

     Святом останнього дзвоника завершають сьогодні  навчальний рік учні   Тростянеччини. У всіх школах відбулись традиційні урочисті лінійки та святкові заходи. Останній дзвоник…Приємні миті, святкове вбрання, різнобарвні квіти, пам’ятні фото та найщемливіші моменти для цьогорічних випускників та їхніх наставників.    Маленькі та вже дорослі, у вишиванка, святкових костюмах та сукнях, школярі покинули стіни школи, дехто з них – вже востаннє. 

     Тростянецька районна рада щиро вітає всіх зі святом останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох учнів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Доброго, змістовного вам відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості. А для випускників цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Нехай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

    Також  висловлюємо глибоку вдячність педагогам і батькам. Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання. Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів.« повернутися до списку новин