Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Звітно – виборна конференція працівників освіти.

Переглядів: 592

24 жовтня у приміщенні відділу освіти району  відбулася  звітно – виборна  конференція працівників освіти  Тростянецького району. Участь у заході  взяли голова районної ради Людмила Скапровська, перший заступник голови районної  державної адміністрації Таїсія Науменко, голова Вінницької обласної організації Профспілки освіти і науки  Сергій Пугачов.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  • звіт профспілкового комітету за звітний період;
  • звіт ревізійної комісії;
  • вибори голови профспілки, членів профспілки, ревізійної комісії  та  обрання делегатів на обласну звітно – виборну конференцію.

       Під час виступів та обговорень збори високо оцінили роботу профспілкового комітету. Зокрема зусиллям профспілкової організації  у колективі  створений сприятливий морально – психологічний  мікроклімат та позитивний імідж. Основною метою у роботі профспілкового комітету є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади,  надання членам профспілки допомоги у вирішені як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів, ветеранів праці. Кожному члену профспілкової організації  надається можливість  творити, виразити свою індивідуальність, висловити свою думку, проявити принциповість та ініціативу.

Обласна організація Профспілки працівників освіти і науки  неодноразово  зверталась до Кабінету Міністрів та Міносвіти і вносила свої пропозиції та зауваження до законопроектів, що стосувалися розмірів оплати праці освітян, фінансування  закладів освіти, додаткових гарантій педагогічним працівникам. Завдяки злагодженій роботі Профспілки  було досягнуто чимало позитивних результатів.

Учасники конференції обрали голову профспілкового комітету  працівників освіти терміном на п’ять років – Єндерюкова Валерія Федоровича, членів профспілки, ревізійну комісію та  2 делегатів на обласну звітно – виборну конференцію.« повернутися до списку новин