Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

КНП «Тростянецький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» інформує!

Переглядів: 220

 

  Починаючи з 2018 року в районі проводиться кампанія вільного вибору сімейного лікаря і як результат підписання декларацій. За цей період хтось отримав паспорт громадянина України після досягнення 14-ти річного віку (в декларацію внесені дані з посвідчення про народження), хтось з підлітків перейшов у категорію дорослих ( 18 років і ст..), що визначено пунктом 1 статгi 16 розділу III Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», пункту 3 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв Укра'iнивiд 25 березня 2015 р. № 302.

    Розділом III Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу , затвердженого наказом Мiнiстерства охорони здоров'я України вiд 19.03.2018 № 503 i умов договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантiй (далi - Договiр) надавач медичних послуг зобов'язаний своєчасно вносити до ЦБД ЕСОЗ повну та достовiрну iнформацiю.

        3 метою дотримання вимог законодавства та Договору звертаємося до батьків або законних представників, звернутися до свого сімейного лікаря з метою забезпечення внесения актуальних даних про паспорт громадянина України та реестрацiйний номер облiкової картки платника податків (ідентифікаційний код) та iнших вiдомостей в реестрацiйні дані пацієнта (наприклад, дата народження, вид та реквiзити документiв, тощо) в Реестр пацієнтів.

 « повернутися до списку новин