Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Питання оздоровлення дітей у літній період є одним із пріоритетів районної влади.

Переглядів: 294

    З метою забезпечення відпочинку дітей районною радою затверджена відповідна профільна програма та виділено 350 тис. грн. з районного бюджету на оздоровлення пільгової категорії дітей. Оздоровлення планується здійснювати у таборах області та України.

    На території Тростянецького району у с.Ободівка колись функціонувало три табори для відпочинку, але на жаль, нині не працює жоден. Питання відновлення роботи одного із них підняв Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк. З цією метою сільська рада прийняла у комунальну власність майно колишнього табору «Сосновий бір» створивши на його базі комунальний заклад «Подільська казка».  А нині сільська влада переймається пошуком коштів для проведення ремонтних робіт. На відновлення об’єкту виділила сільська рада кошти, також допомогу надано із районного бюджету, залучено кошти обласного фонду кредитування. Нині вже здійснено капітальний ремонт водогону та каналізації, даху у їдальні, огорожі, розпочато ремонт будиночків, де будуть жити  відпочиваючі.

    Сільська рада підготувала та подала на обласни й конкурс проектів розвитку територіальних громад проект «Подільська казка-підгрунтя розвитку рекреаційної сфери –  основи концепсії оздоровлення та відпочинку дітей». Проект отримав перемогу та кошти із обласного бюджету у сумі 185,5 тис.грн.  Загальний бюджет цього проекту складає 935,0 тис.грн.

     У питанні відновлення роботи оздоровчого табору сільська рада має дієву підтримку депутата обласної Ради Геннадія Мазура.

    Сільський голова має надію, що у нинішньому році основні ремонтні роботи будуть проведені.« повернутися до списку новин