Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль провів прийом громадян у Тростянецькому районі.

Переглядів: 349

У наш скрутний час багато людей не в змозі самостійно впоратися із        викликами, які ставить життя. У когось важко захворіла дитина, хтось сам потребує коштів для проведення операції, іншому аж ніяк не вистачає мізерної пенсії. От і доводиться звертатися до влади з проханням про матеріальну допомогу.

    Тростянецьким районом  опікуються три депутати Вінницької  обласної Ради і кожен з них намагається допомогти нашим мешканцям чим тільки може.  Вони або ж їхні помічники здійснюють прийом громадян.  Один із таких прийомів провів  28 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. На зустрічі з депутатом найбільше звернень стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування та покращення соціально-побутових умов. «На депутатський прийом завжди приходить багато людей з проблемами і бідами, – зазначив Ігор Хміль. – Вкотре переконуюсь, що людські проблеми потрібно вирішувати системно, на рівні законодавства, за виконавчою вертикаллю. Держава має бути зручним сервісом. Тоді і довіри людей до органів влади буде більше».

        Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 28 липня 2017 року № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді» заступник голови обласної Ради Ігор Хміль проводить особистий прийом громадян першої середи кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян,     (к. 101) та третьої середи місяця у районах області, згідно з додатковим графіком.« повернутися до списку новин