Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Переглядів: 214

 

Шановні співвітчизники!

Вітаю вас із Днем Конституції України!

        Двадцять три роки тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Прийнята Конституція  Незалежної України, яка  забезпечила стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяла  підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені. Конституція України закріплює основу розвитку  нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

         Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.  Сьогодення ставить нові вимоги до головного державного документа. У межах роботи Конституційної Асамблеї ми повинні напрацювати такий Основний закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам.

Дорогі тростянчани!

    Від депутатського корпусу Тростянецької районної ради та від себе особисто вітаю Вас зі святом. Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю  до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть запорукою сьогодення. Успіхів всім у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності. Зичу вам і вашим родинам   міцного здоров’я, добра, миру,  злагоди, достатку ,благополуччя, процвітання та світлого майбутнього.« повернутися до списку новин