Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх місцевих рівнів, ветерани місцевого самоврядування!

Переглядів: 126

Щиро

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх  місцевих рівнів, ветерани місцевого самоврядування!  Щиро вітаємо Вас з державним  святом - Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Місцеве самоврядування відіграє  велику роль у повсякденному  житті громадян.

З кожним роком  органи місцевого самоврядування діють ефективніше, розв’язують більшість проблем, забезпечують комфортне життя наших громадян. І за цими успіхами стоять конкретні люди, які взяли на себе відповідальність за забезпечення життєдіяльності кожного населеного пункту.

Ваша наполеглива і самовіданна праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність  та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують мешканці наших громад.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, а щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу нелегку працю, задля зміцнення авторитету нашої держави у європейській спільності і в усьому демократичному світі. У руках кожної громади і кожного громадянина – наше спільне майбутнє!    

Бажаємо  усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює  їхні запити та інтереси,  мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення ваших життєвих мрій і сподівань.

 « повернутися до списку новин