Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗДНУ ЗУСТРІЧ З ГРОМАДЯНАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Переглядів: 256

      28 лютого 2019 року у Новоободівській  та Ободівській територіальних громадах відбулись виїзні зустрічі голови районної ради Людмили Скапровської та голови райдержадміністрації Леоніда Лобаня із громадянами. Також у даному зібрані приймали участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін, заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Сауленко.

На зустрічі було підведено підсумки роботи, яка була проведена у Тростянецькому районі у 2018 році, та обговорено перспективи розвитку району на 2019 рік. Найбільше часу було приділено питанню ремонту доріг.

Увазі присутніх  було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  впродовж минулого року.

Також жителям громад було надано роз’яснення щодо виплати субсидій у готівковій формі та монетизації субсидій. По даному питанню виступала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін. По питанню основних принципів пенсійної реформи інформувала присутніх заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Сауленко.  Також було обговорено закон України який повернув системі пенсійного забезпечення принципи соціального страхування. В кінці зустрічі представники району надали вичерпні відповіді на ті питання, що турбували жителів громад.« повернутися до списку новин