Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ЗАХИСНИКАМИ УКРАЇНИ.

Переглядів: 110

      6 лютого голова районної ради Людмила Скапровська  та перший заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Науменко  взяли участь у зустрічі з майбутніми призовниками та їх рідними, яка була організована з ініціативи  військового комісара  Тростянецького ОРВК   підполковника Сергія Стоколоса.

Вітаючи призовників, Людмила Скапровська  у своєму виступі відзначила, що служба у Збройних Силах України  є подією хвилюючою  і водночас  урочистою: для призовників  - починається  служба у військових  підрозділах різних видів військових формувань,  а у батьків -  почуття тривоги  і  водночас гордості за своїх синів, яким наша держава довіряє  найдорожче – берегти  мир і спокій  рідної землі.  Це перше  найважче випробування  у житті  новобранців, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія  - це школа  справжньої чоловічої дружби та  взаємоповаги. Нехай час, проведений на службі не пройде марно, а  збагатить кожного призовника новими знаннями і  обов’язково новими друзями.

Військовий комісар Сергій Стоколос  змістовно  розповів про  престижність служби і умови її проходження у військових частинах, а також  зазначив, що призовники, які ухиляються від призову на строкову службу, будуть нести  адміністративну та кримінальну відповідальність. «Солдати – строковики  не служитимуть у військових підрозділах, які залучені  до проведення антитерористичної  операції на сході України, а перебуватимуть  виключно в пунктах постійної  дислокації своїх військових частин» - наголосив військовий комісар.

Перед присутніми  також  виступили наші земляки, які проходять у даний час строкову  службу, розповівши про армійські будні, та надали  майбутнім захисникам  свої суттєві поради.

У заході взяли участь  представники правоохоронних органів, сільські голови та  начальники ВОС сільських рад.

 « повернутися до списку новин