Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Профінформаційні семінари для безробітних Тростянецького району.

Переглядів: 206

 

    Державна служба зайнятості виконує соціальну функцію і працює з усіма категоріями громадян, розкриваючи для них можливості легальної зайнятості.

    Проте не всі, хто звертається до служби, потребують розвитку кар’єри та просування «службовими сходами». Іноді особа потребує лише нового працевлаштування без додаткового витрачання власного часу на теоретичний професійний  розвиток, бо в неї такі сімейні чи особисті обставини, інколи особи, що звертаються до центру зайнятості із проблемами працевлаштування, потребують комплексного вирішення.

     Тому Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно проводить заходи для безробітних за участі соціальних партнерів. Наприкінці липня відбулись профінформаційні семінари за участі начальника Тростянецького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлани Сауленко. На семінарі ознайомлено безробітних зі змінами у пенсійному законодавстві, а також звернено особливу увагу на важливість легального працевлаштування. Також на проведеному семінарі для учасників АТО головний спеціаліст Тростянецького бюро правової допомоги Ігор Водяницький представив види безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, проконсультував присутніх щодо можливості отримання правових послуг.« повернутися до списку новин