Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У залі засідань районної ради 5 грудня пройшли урочисті з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Переглядів: 258

      5 грудня увесь світ відзначає День волонтера. Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Рік 2014 став для нашої країни особливим – це рік, коли усі ми об’єдналися в єдиному бажанні бути неділимою, демократичною, європейською, мирною країною. Але нажаль і сьогодні у зоні антитерористичної операції йдуть бої, справжні герої, патріоти нашої землі – захищають цілісність України. Волонтери нашого району , об’єдналися навколо проблем військовослужбовців і багато разів особисто доставляли необхідні речі у зону АТО.

        У залі засідань районної ради 5 грудня пройшли урочисті з нагоди Міжнародного дня волонтера. У заході взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська , перший заступник  голови Тростянецької райдержадміністрації Таїсія Науменко, депутати районної ради, посадові особи органів місцевого самоврядування , органів виконавчої влади, громадськість селища. Таїсія Іванівна  подякував присутнім волонтерам за те, що вони за покликом душі та серця об’єдналися у спільний рух для підтримки армії, національної гвардії та  побажала присутнім, щоб на нашій землі завжди панував мир та спокій, а діти росли у спокої та любові.

      Волонтер Тетяна Вікторівна Комар  подякувала усім  хто допомагав організовувати поїздки у зону АТО. Це – народний депутат Микола Кучер, обласні депутати Геннадій Мазур, Лариса Білозір, Ігор Хміль, сільські голови і просто небайдужі жителі нашого району.   

     Волонтерам вручили подяки від Тростянецької райдержадміністрації та районної ради.« повернутися до списку новин