Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Районні самоврядці чемпіони сільської Спартакіади

Переглядів: 211

 

       Представники місцевого самоврядування району традиційно є активними учасниками спортивних змагань, які проводяться у категорії посадовців органів самоврядування. Нещодавно колектив сільських голів району взяли участь у обласних змаганнях такого рівня, де вибороли  три призових місця.

   20-23 червня у м.Скадовськ пройшов фінал всеукраїнських змагань. Цьогоріч вони були присвячені 70-річчю ГО «Всеукраїнське спортивне товариство «Колос» Участь у змаганнях взяли 360 учасників, які представляли місцеве самоврядування з усіх районів України. До збірної команди Вінницької області увійшов Савинецький сільський голова Василь Марущак. Наш колега достойно виборов перемогу, ставши чемпіоном з гирьового спорту.

      Варто зазначити, що у Савинецькій територіальній громаді значна увага приділяється сільською владою питанням розвитку фізичної культури. Завершується будівництво і облаштування сільського спортивного комплексу, де будуть мати змогу займатись спортом і діти, і дорослі. Для села це значущий об’єкт для розвитку.

 « повернутися до списку новин