Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У районі відзначили День працівника соціальної служби

Переглядів: 277

     

   У першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі суспільних питань, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.

        1 листопада 2018 року  День працівника соціальної сфери відзначалось у  обласному центрі,  на якому були присутні  представники соціальних служб з районів. Приємною подією стала нагорода Подякою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  начальника управління праці та соціального захисту населення  Тростянецької РДА Томін Наталії Іванівни.

У  Тростянецькому районі свято відзначається сьогодні  2 листопада 2018 року, заходи пройшли  у актовій залі музичної школи. На свято запрошено народного депутата Миколу Кучера . Микола Іванович  приїхав із приємною місією  нагородити  Грамотами  за вагомі показники у роботі працівників соціального захисту населення Тростянецького  району. Також працівникам даної служби  вручили Грамоти  райдержадміністрації та районної ради голова райдержадміністрації Леонід Лобань та голова районної ради Людмила Скапровська.

На святі були присутні ветерани служби,  громадськість району, представників трудових колективів.

   Соціальні послуги населенню надає у районі комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування            ( надання соціальних послуг) Тростянецького району» під керівництвом  Лідії Бондар. У кожному населеному пункті працівники установи надають посильну  допомогу пенсіонерам, інвалідам, які  її потребують.

  Варто відзначити і посадовців управління праці  та соцзахисту  населення Тростянецької РДА, до повноважень яких належать питання надання матеріальних допомог, нарахування субсидії, з чим вони відмінно  справляються.

Районна рада вітає працівників соціального захисту  з Днем  працівника соціальної сфери та із високими нагородами за почесну працю.

 

« повернутися до списку новин