Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вдалий старт – запорука успіху …

Переглядів: 102

   Ось і стартував довгоочікуваний новий навчальний 2020/2021 рік. Заклади освіти Тростянеччини щиро відчинили двері здобувачам освіти шкіл та вихованцям дошкілля. Не дивлячись на досить складну карантинну ситуацію як в Україні, так і, зокрема, на Вінниччині,  учні та педагогічні працівники з великою жагою взялися за свою справу – ВЧИТИ і ВЧИТИСЯ .

  Колектив комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» спільно із відділом освіти райдержадміністрації цілеспрямовано протягом перших двох тижнів організували сучасний старт в організації освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної освіти, який розпочався з інформаційно-інструктивних нарад із керівниками, заступниками з навчально-виховної роботи та завідувачами дошкільних навчальних закладів, з якими було опрацьовано ряд нормативно-правових документів щодо організації безпечного середовища в освітніх закладах в умовах пандемії COVID-19. Про організацію дистанційного, коригуючого навчання, про методичні рекомендації щодо викладання базових навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році, про особливості підвищення кваліфікації педагогів в сучасних умовах методистами проведено ряд освітянських зустрічей з педагогами – фахівцями , у тому числі в он-лайн режимі .

      Процес триває, попереду велика освітянська робота, яка є неперервною. Попередній навчальний рік відзначився рядом досягнень та високою результативністю як у навчанні так і у вихованні учнів шкіл. Сподіваємось на нові успіхи в новому навчальному році .

    Світлана Лещенко, завідувач КУ «Райметодкабінет»« повернутися до списку новин