Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Підведено остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад

Переглядів: 621

 Нещодавно відбулось засідання Конкурсної ради з проведення 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На засіданні визначили переможців по проектам чотирьох районів. Таким чином, на вказаному засіданні були підведені остаточні підсумки 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Із врахуванням проектів-переможців, які були визначені 18 липня, загальна кількість переможців складає 236 проектів, із них 63 – це проекти екологічного спрямування та 173 – проекти щодо енергозбереження у комунальних закладах, підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної спадщини, розвитку спортивної і туристичної інфраструктури.

Загальний обсяг співфінансування із обласного бюджету на проекти екологічного спрямування складає 7,5млн.грн., на проекти за іншими чотирма напрямами проведення конкурсу – 15,42млн.грн. (включаючи 8 млн. грн., що виділені на 23 позачерговій сесії обласної Ради). Таким чином, сукупний обсяг співфінансування із обласного бюджету проектів, що перемогли у 14 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад склав 22,92млн.грн., що є рекордним обсягом за всю історію проведення конкурсу і в 1,7 разів більше показника 2016 року.

Рішенням Конкурсної ради  визнано переможцями  8 проектів   нашого району,фінансування яких з обласного бюджету  буде здійснено у два етапи. Загальна сума  Фонду конкурсу складає - 851440 грн.

Крім того,наш район  профінансується  ще по 6 проектах екологічного спрямування на загальну суму 686500,00 грн.

 « повернутися до списку новин