Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Керівники територіальних громад району та посадові особи виконавчого апарату районної ради 22 листопада взяли участь у кущовому семінарі, який відбувся у м.Бершадь.

Переглядів: 271

Семінар проведено за ініціативи Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Темою семінару стало питання з написання та реалізації грантових проектів.

З кожним роком участь у грантовій діяльності все  більш поширюється у територіальних громадах, адже це є вагомий шлях залучення інвестицій у їх розвиток.

У ході семінару було детально проаналізовано можливі шляхи співпраці із грантодавцями. Спеціалісти Асоціації мають значний досвід  у цій роботі, яким ділилися із працівниками самоврядних органів.

Зокрема у виступах йшлося про особливості робот  із  грантодавцями, пошук партнерів для реалізації проекту, організацію співробітництва громад. Також були презентовані кращі практики міжмуніципального співробітництва.

Варто зазначити, що органи місцевого самоврядування Тростянеччини є активними учасниками обласних конкурсів та подавачами проектів з метою отримання фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Завдяки цим проектам у нинішньому році вдалося залучити у розвиток територіальних громад району інвестицій на суму понад 8,0 млн. грн.

Наступним етапом діяльності по залученню інвестицій у громади є участь у міжнародних  грантах. Хоч робота у цьому напрямку є нелегка та об'ємна, але спробувати свої можливості – варто.« повернутися до списку новин