Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

24 травня 100- річний ювілей відзначає жителька села Козинці Тростянецького району Параска Іванівна Хріник.

Переглядів: 332

     Доля, Господь Бог подарували ювілярці віку. Всього було на життєвому шляху – щастя і радість, лихо і горе, адже знає Параска Іванівна із власного досвіду про війну, розруху, голод, але разом з цим прожила чимало світлих і прекрасних днів. Народилась і виросла у Козинцях, тут вийшла заміж, народила дітей, провела чоловіка на війну. Не повернувся до дружини чоловік, до дітей батько, а залишився навіки лежати у чужім краю. Так і на все життя Параска Іванівна залишилась солдатською вдовою.

   Важко  залишатись одній із малими дітьми, але треба було ставити їх на ноги. Все трудове життя пройшло у колгоспній ланці. Важка праця на роботі та біля домашнього господарства не давала часу на відпочинок та хвороби. Материнська любов та самопожертва допомогли виховати чотирьох дітей, а згодом дочекатися внуків та правнуків, які нині тішать її старість.

   Привітати жінку із ювілеєм до її гостинної хати завітали голови районної ради та райдержадміністрації Людмила Скапровська та Леонід Лобань, Верхівський сільський голова Микола Пилипенко, голова сільської ветеранської ради Віра Нечай, рідні та односельці. Щирі побажання, гарні пісні та подарунки прикрасили Парасці Іванівні цей ювілейний день.

  Громада району бажає своїй землячці ще щасливих років життя, здоров’я, поваги та радості.« повернутися до списку новин