Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Працює комісія по огляду стану готовності до нового навчального року.

Переглядів: 202

           

      Відповідно до графіку продовжує роботу  комісія по проведенню огляду  стану  готовності навчальних комунальних закладів освіти району до роботи в 2019 - 2020 навчальному році. У складі комісії  працюють спеціалісти  районної державної адміністрації, районної ради, Тростянецького районного управління  Головного управління  Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Протягом  чотирьох днів  комісія побуває у кожному закладі шкільної та дошкільної освіти. У ході роботи  оглядаються  прибудинкові території  установ, опалювальні пункти, шкільні  внутрішні приміщення, кімнати відпочинку у садочках, медпункти, їдальні. Члени комісії надають  рекомендації у питаннях поліпшення матеріально -  технічної бази закладів освіти, створення безпечних умов праці і протипожежної безпеки, дотримання безпечних умов харчування учнів та дітей у садочках, якості питної води, облаштування спортивних залів і майданчиків.
      Особливо увага  керівників звертається на питання необхідності до 1 вересня зробити дітям  усі необхідні  щеплення  відповідні  Національного календаря. Невакциновані діти,  за винятком  тих,  які мають  медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть  відвідувати  дитячі садки та школи з   іншими учнями.

За результатами оглядів  складається акт, у якому  вказуються недоліки і терміни їх реалізації.

Варто зазначити, що  заклади в цілому готові до роботи.

 « повернутися до списку новин