Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Заступник голови районної ради побував у Цибулівській територіальній громаді.

Переглядів: 479

   Сьогодні заступник голови районної ради Іван Повидало побував у Цибулівській територіальній громаді, де провів зустріч з її керівництвом. Метою поїздки було питання щодо перспектив  соціально-економічного розвитку сільської території.

  Введення в експлуатацію в минулому році нового дошкільного закладу має дати поштовх до подальшого розвитку громади. Цей об’єкт нині є окрасою села та зразком сучасного дошкільного закладу. Працівники нині вирішують питання обладнання актового та спортивного залів.

 Протягом останніх років проведено великий комплекс робіт у Цибулівській лікарській амбулаторії: ремонт внутрішніх приміщень, облаштування прилеглої території. У питанні надання медичних послуг амбулаторія співпрацює із місцевим агропідприємством щодо належної реалізації страхових полісів всіх пайовиків господарства. Це вагома допомога людям при лікуванні.

Одним із головних питань для сільського голови є благоустрій території села. На зустрічі обговорено план заходів, який має реалізуватись найближчим часом, щоб територія населеного пункту відповідала санітарним вимогам та мала привабливий естетичний вигляд. Нині місцеве агропідприємство надає допомогу у ремонті сільських вулиць.« повернутися до списку новин