Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вінницька обласна Рада оголосила конкурс.

Переглядів: 337

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради  від 1 лютого 2019 року №13 у Вінницькій області оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. 1 лютого  під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося перше засідання Конкурсної ради.

 Усіх учасників конкурсу об’єднано у чотири категорії, та відповідно до цього, визначено граничні обсяги співфінансування та величину власного внеску учасників конкурсу.

- І категорія – сільські ради, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад  (обсяг співфінансування – до 100тис.грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту);

-  ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад (обсяг співфінансування – до 150тис.грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту);

- ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, органи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, районні ради (обсяг співфінансування – до 250тис.грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту);

- ІV категорія – спільні проекти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (обсяг співфінансування – до 400тис.грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту).

Для участі у конкурсі  приймаються  не більше 2-х проектів від кожної з сільських, селищних, міських, міст районного значення рад, районних рад та не більше 6 – ти проектів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад,  з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х  проектів.

       До основних напрямів, за якими розроблятимуться проекти цього року належать: підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної та духовної спадщини, розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів,  впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі,  модернізація  мереж вуличного освітлення.

 Основна відмінність 16 Обласного  конкурсу  в тому, що не будуть брати участі проекти екологічного спрямування.

  До участі в конкурсі будуть допущені тільки ті проекти, які пройшли онлайн реєстрацію. Тому до 1 березня поточного року необхідно подати заяву у електронному вигляді.

      Крайній термін для подачі проектів з додатками в друкованому вигляді – 15 березня 2019 року.

      Докладнішу інформацію  про Конкурс можна знайти на сайті Тростянецької районної  ради  в розділі "Конкурси".

 « повернутися до списку новин