Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

10 квітня голова районної ради Людмила Скапровська і голова районної державної адміністрації Леонід Лобань взяли участь у зустрічі з жителями сіл Буди та Дубини з питання щодо об’єднання територіальних громад району.

Переглядів: 452

         На зустріч були запрошені  фахівці з питань децентралізації Вінницької  області.  «Питання добровільного об’єднання громад  актуальне не тільки  для сільських голів , а  турбує кожного активного громадянина нашого суспільства»,  - зазначив Михайло Затула – начальник організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації.

      Про можливості та перспективи, які відкриваються перед громадами в результаті децентралізації,  розповів Віталій Швець - експерт Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування.

        Інформацію  про фінансову сторону децентралізації  надав  присутнім начальник відділу методології та організації бюджетного процесу в об’єднаних територіальних громадах управління бюджетної політики Департаменту фінансів облдержадміністрації Андрій Шарій.

         Основні аспекти реформування освітньої галузі району прозвучали з виступу  Ольги Ільченко – начальника відділу освіти райдержадміністрації.

         Про сучасний стан функціонування закладів первинної медичної допомоги району  та переформатування діяльності в умовах реформування  інформував Володимир Пересунько - головний лікар комунальної установи «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

         Жителі громади  активно прийняли участь  в  обговоренні перспектив добровільного об’єднання територіальних громад та отримали  відповіді  та роз’яснення  на питання, що їх цікавили.« повернутися до списку новин