Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

22 листопада 2017 року у залі засідань районної ради відбулась 17 сесія районної ради.

Переглядів: 467

   

         22  листопада 2017 року у залі засідань районної ради відбулась 17  сесія районної ради.  Сесія була скликана на клопотання Тростянецької райдержадміністрації у зв'язку з необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2017 рік , з метою забезпечення безперебійного функціонування  установ, що фінансуються з районного бюджету. 

    У роботі сесії взяли участь  депутат обласної ради  Ігор Хміль,  представники органів виконавчої влади,   громадських організацій, районні ЗМІ. На порядок денний було винесено 19 питань.

    Депутати підтримали ряд змін до районних Програм, що стосуються  економічного та соціального розвитку Тростянецького району, утриманню об’єктів спільної власності територіальних громад,поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів. Затверджені зміни  дадуть  змогу реалізувати ряд важливих соціальних та економічних питань.

    Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк  прозвітувала  про стан виконання районного бюджету  за три квартали 2017 року.  Одноголосним рішенням підтримали депутати і зміни до районного бюджету на 2017 рік,що стосуються  функціонування та розвитку  бюджетних закладів, а також розглянуто блок питань щодо   технічної документації  з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок .

    Депутат районної ради Таїсія Науменко ,що обрана від РО «Самопоміч» подала заяву про дострокове припинення повноважень у виборному органі,про що було прийнято відповідне рішення.« повернутися до списку новин