Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У спорті наша сила і здоров’я

Переглядів: 371

      

   З нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  в закладах загальної середньої освіти Тростянецького району було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень,  Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», присвячені Дню фізичної культури та спорту.

       У рамках Олімпійського тижня у всіх закладах загальної середньої освіти району було організовано ряд заходів:

  • урочисті церемонії відкриття Олімпійського тижня: «У спорті наша сила і здоров’я», «Здорові діти – здорова нація», «Діти – олімпійська надія України»;
  • Олімпійські уроки:  «Олімпійський рух в Україні»; «Від Олімпії до наших днів»; «Поруч з олімпійцями»; «Сторінками історії олімпійського руху»; «Літопис Олімпійських ігор»; 
  • флешмоби: «Спорт – це сила!»;
  • тематичні виставки та стенди: «Історія Олімпійських ігор»,   «Олімпійські чемпіони України», «Олімпійське сузір’я» ;
  • вікторини: «Знавці історії олімпійського руху», «Що я знаю про спорт?»;
  • Дні здоров’я, приурочені Дню фізичної культури і спорту (спортивно-розважальні свята; «Веселі старти» для молодших школярів; спортивні змагання: перетягування каната, піднімання гирі,  підтягування на перекладині, жонглювання м’ячем; естафети; рухливі ігри; змагання з волейболу, футболу; конкурси; туристичні походи).

       Олімпійський тиждень проходив у всіх закладах загальної середньої освіти Тростянецького району, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом. Протягом Олімпійського тижня школярі ознайомилися з  ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту. Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах і конкурсах на олімпійську тематику, а кращі спортсмени були нагороджені кубками, дипломами та грамотами.

        Приємно, що до спортивно-видовищних дійств були залучені також педагогічні працівники району: вони змагалися з учнями в цікавих естафетах, разом з ними грали у футбол та волейбол.

       Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими. Ми ще раз переконалися, що в нашому районі працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди. Щиро дякуємо організаторам та учасникам Тижня, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

      З 29 вересня 2020 року розпочнуться змагання районної Гімназіади з наступних видів спорту: баскетболу, баскетболу 3х3, футболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, «Нащадки козацької слави», Всеукраїнська  дитячо- юнацька військово - патріотична гра   «Сокіл» («Джура»).

       Очікуємо на нові спортивні перемоги.

Світлана Лещенко, завідувач КУ «Райметодкабінет»

« повернутися до списку новин