Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У районній раді проведено позачергову 41 сесію 7 скликання

Переглядів: 338

21 травня поточного року в режимі карантинних умов у районній раді  відбулась 41 позачергова сесія районної ради 7 скликання.  Депутатами районної ради було прийнято рішення щодо виділення коштів із районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи по об’єкту будівництва «Нове будівництво системи киснезабезпечення інфекційного відділення КНП «Тростянецька ЦРЛ».

Тростянецьку  ЦРЛ на державному рівні  визнано опорною лікарнею по боротьбі та лікуванні випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Відповідно до  переліку  умов для опорних лікарень, наявність кисневої системи є обов’язковою.

Депутатами районної ради також було внесено зміни до районної Програми соціального та економічного розвитку Тростянецького району на 2020 рік, а саме визначено об’єкти соціальної інфраструктури, що потребують проведення ремонтних робіт у нинішньому році. Також затверджено зміни до Регламенту  Тростянецької районної ради 7 скликання щодо умов проведення пленарних засідань в умовах карантину.« повернутися до списку новин