Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

2018 рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право»

Переглядів: 580

          З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 14 листопада 2017 року Президентом України Петром Порошенком був підписаний Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!".

          Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

          В межах проекту проводиться інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних "гарячих ліній", організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів;

          Більш детально про даний проект можна дізнатися  в  Тростянецькому бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру  з надання безоплатної  вторинної правової допомоги яке знаходиться за адресою: смт.Тростянець  вул. Соборна,77. Контактний телефон:( 043-43)  2-18-48. Єдиний всеукраїнський контакт – центр  : 0-800-213-103. 

« повернутися до списку новин