Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Медики Тростянеччини відзначили своє професійне свято.

Переглядів: 591

Медичні працівники району 15 червня зібралися у актовій залі районної лікарні, щоб відзначити своє професійне свято. Привітати їх із Днем медичного працівника завітали керівники району, депутати обласної Ради від Тростянеччини. Найщиріші слова подяки звучали на адресу працівників районних закладів охорони здоров’я від голови районної ради Людмили Скапровської, голови районної державної адміністрації Леоніда Лобаня, обласних депутатів Ігоря Хміля та Лариси Білозір.

Напередодні на сесії районної ради депутатами було прийнято рішення про виділення коштів з районного бюджету на придбання велосипедів для сільських медиків, адже для села це доступний транспортний засіб, який допоможе вчасно прибути на допомогу у найвіддаленіший куток територіальної громади. 15 новеньких велосипедів голови районної ради та районної державної адміністрації вручили фельдшерам та лікарям сільських медичних закладів.

З дарунком для пацієнтів районної лікарні завітав на свято і депутат обласної ради Ігор Хміль, який передав закладу медобладнання – функціональні ліжка, різні види ходунків для хворих.

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур передав на потреби лікарні кошти. Гарну звістку привезла і Лариса Білозір, яка сповістила, що проект, який було подано на обласний конкурс розвитку громад щодо облаштування палати для хворих з обмеженими фізичними можливостями, отримав перемогу, завдяки чому буде залучено 300,0 тисяч гривень.

Вітаючи колег головні лікарі КЗ «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КУ «Тростянецька центральна районна лікарня», відмічали досягнення районних медиків та галузі в цілому. Кращі представники охорони здоров’я були нагороджені Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, а також грошовими винагородами від народного депутата Миколи Кучера.

На завершення працівники культури району привітали «людей у білих халатах» чудовим концертом.« повернутися до списку новин