Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Переглядів: 416

14 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки за «круглим столом» зібрались ліквідатори-чорнобильці, представники районної влади з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До ліквідаторів-чорнобильців звернулись: заступник голови райдержадміністрації  Віктор Задорожний, заступник голови Тростянецького районного громадського об’єднання «Спілка чорнобильців та ветеранів ядерних випробувань» Микола Савченко.

 Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради та грошову винагороду  вручено учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії  Миколі Степановичу Басарабу, жителю села Северинівка.

 Фахівці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Таїсія Шаргородська та Ніна Мельник, управління пенсійного фонду Жанна Горбань, поінформували про те, що зроблено для ліквідаторів-чорнобильців протягом року в плані соціального забезпечення, про зміни та доповнення до пенсійного законодавства стосовно даної категорії населення.

 Начальник Тростянецького бюро безоплатної правової допомоги,  Олег Ткач дав роз’яснення з питань надання правової інформації, консультацій  з правових питань, складання заяв, скарг, інших документів правового характеру.

Директор центральної районної бібліотеки Марія Дереш розповіла про роботу книгозбірень по даному питанню, а також подякувала ліквідаторів Чорнобильської АЕС за величезну ціну, яку довелося заплатити їм,  в ім’я життя.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі та поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Піснею привітала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Ніна Стрілецька.« повернутися до списку новин