Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Завдяки співпраці органів місцевого самоврядування та місцевого бізнесу у населених пунктах Тростянецького району протягом 2017-2018 років проведено значний комплекс робіт по ремонту, благоустрою, утриманню об’єктів комунальної власності.

Переглядів: 377

            Питання сучасного розвитку сільських населених пунктів  розглядалось на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові районної ради. Одним із аспектів цього питання став аналіз інвестиційних вкладень у розбудову сіл суб’єктами господарської діяльності, які працюють на відповідних територіях. Варто зазначити, що більшість агропромислових підприємств ,  а саме вони є основними виробничниками у сільській місцевості, не стоять осторонь проблем громади. Зрозуміло, що у сільських бюджетах не вистачає коштів на капітальні видатки. Завдяки співпраці органів місцевого самоврядування та місцевого бізнесу у населених пунктах протягом 2017-2018 років проведено значний комплекс робіт по ремонту, благоустрою, утриманню об’єктів комунальної власності.

Проведений аналіз  показав, що у 2017 році в інфраструктуру сіл району сільськогосподарськими підприємствами вкладено коштів на загальну суму 5,055млн.грн., а за 8 місяців поточного року  6,185млн.грн.. Кошти вкладались у відповідних селах у ремонт комунальних доріг, ремонт дитячих садочків, благоустрій територій, придбання матеріальних цінностей  для бюджетних закладів.

Найбільшу благодійну допомогу надали підприємства: ВП Птахофабрика «Вінницький бройлер», СТОВ «Колос», ДПДГ «Олександрівське».

« повернутися до списку новин