Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відзначили День медичного працівника у районі

Переглядів: 223

 

        День медичного працівника в Україні відзначають щорічно у третю неділю червня. Напередодні свята 14 червня медики району зібрались у актовому  залі районної лікарні на урочистості.

      У районі функціонують два медичні заклади – комунальні некомерційні підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Тростянецька центральна районна лікарня», які об’єднують у своїх колективах 383 працівники, серед яких 68 лікарів та 182 працівники середньої ланки. Це люди, які щоденно стоять на варті здоров’я жителів району. Наші районні медики заслуговують на повагу і шану пацієнтів, адже мають професійну майстерність , порядність, душевну доброту.

       Привітати працівників галузі завітали народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Леонід Лобань, заступник голови районної ради Іван Повидало.

     Варто зазначити, що питання функціонування та розвитку медицини на постійному контролі районної влади. Районною радою затверджено ряд довгострокових програм у галузі охорони здоров’я, які забезпечують розвиток первинної та вторинної медицини, поліпшення якості надання послуг, покращення матеріальної бази закладів. Лише у нинішньому році на виконання районних програм додатково виділено із районного бюджету 4 млн.538 тис.грн. За рахунок цих коштів придбано необхідне медичне обладнання, медикаменти, що допомагає щоденно рятувати здоров’я тростянчан.

     Тростянецька районна рада приєднується до всіх привітань  та зичить всім працівникам охорони здоров’я району радості, щастя, злагоди та нових досягнень.

« повернутися до списку новин