Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Зустріч тростянчан у м.Вінниці із Президентом України Петром Порошенком .

Переглядів: 206

     Жителі нашого району взяли участь у літургії, що відбулася 13 січня 2019 року  у Спасо-Преображенському соборі  м.Вінниці  на якій був присутній  Президент України  Петро Порошенко. Жителі області мали змогу побачити  документ, що підтверджує надання українській церкві автокефалії. Керівник держави  привітав прихожан  з утворенням  ПЦУ,  також  подякував всім, хто молився і підтримував історичний процес об»єднання церкви.

      Під час виступу на площі біля Спасо-Преображенського Кафедрального Собору Президент наголосив, що робота над створенням незалежності ще не завершена. За його словами, це початок для духовної роботи, і щодня до Православної Церкви України  будуть приєднуватись  нові парафії.

     Петро Порошенко подякував Вселенському Патріарху Варфоломію, Митрополиту Вінницькому і Барському Симеону за  тверду позицію у питанні надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

            Президент  особливо наголосив на великому значенні утворення єдиної помісної православної церкви не лише для духовного життя, а й для держави в цілому. «Це надзвичайно важлива духовна складова нашої незалежності. Аж ніяк не менш важлива ніж Акт про державну незалежність і референдум про державну незалежність, які були у 1990-му і 1991-му роках. Оформлення української незалежності зараз зі створенням української помісної святішої православної церкви стало міцнішим». 

      Зустріч жителів області  із Президентом України закінчилася теплими вітаннями із Новим Роком, з Різдвом Христовим, та Старим Новим Роком !

« повернутися до списку новин