Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Оздоровлення дітей в таборі «КОЛОС» с. Ободівка та таборі санаторного типу «Подільський Артек» с. Заозерне Тульчинського району.

Переглядів: 821

Право на оздоровлення та відпочинок мають отримувати діти у віці від 7 до 18 років.

Закупівлю та розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку здійснюють місцеві органи влади.

Діти з пільгових категорій  відпочивають безкоштовно.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Колос» розташований в мальовничому місці – у сосновому лісі в селі Ободівка, в якому можуть одночасно відпочивати 260 дітей.

У цьому році зміна  працюватиме з 8 по 28 липня. Оздоровлення та відпочинок  проходять 166 дітей ( 131 дитина з Тростянецького району і 35 дітей з інших районів). Вартість путівки склала 2970 грн. З вихованцями закладу працюють 12 кваліфікованих вихователів – це майбутні працівники –педагоги. Діти проживають у гарних та комфортних умовах. Є три цегляні корпуси, 6 цегляних одноповерхових будинків, які забезпечені умивальниками, туалетами, душовими. У кімнатах проживають по 2 -4 дитини.  Працівники закладу організували  для своїх підопічних 5 –ти разове харчування.

Щодень проводяться цікаві конкурси, змагання, вікторини, і звичайно купання у річці.

30 дітей пільгової категорії відпочивають в ДЗ санаторного типу «Подільський Артек» с. Заозерне Тульчинського району, який знаходиться у лісі на березі Ладижинського водосховища. Відпочиваючі отримують  санаторні лікувальні послуги. Для проживання обладнані 5-ть двоповерхових корпусів. Вартість путівки - 3591 грн.« повернутися до списку новин