Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Визначено керівника КНП «Тростянецька центральна районна лікарня»

Переглядів: 282

   18 вересня під керівництвом голови районної ради Людмили Скапровської продовжила свою роботу конкурсна комісія з добору керівника комунального некомерційного підприємства «Тростянецька центральна районна лікарня». На засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Таїсія Науменко, представники департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, члени конкурсної комісії.

  Розпочала роботу комісії голова районної ради Людмила Скапровська та зазначила, що конкурсна комісія на засіданні заслуховує конкурсні пропозицію учасників, проводять з ними співбесіду, а потім шляхом відкритого голосування визначає переможця.  

   За результатами заслуховувань і проведення співбесід шляхом голосування визначено переможця, який подав документи на заміщення вакантної посади керівника  КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» та який відповідає усім вимогам до претендента. Керівником КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» визначено Анатолія Гіленка.

   Надалі відповідне подання щодо призначення керівника вищезазначеного комунального закладу буде винесено на розгляд сесії Тростянецької районної ради 7 скликання.

   Із матеріалами засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального некомерційного підприємства «Тростянецька центральна районна лікарня» (аудіо та відеозаписом) можна ознайомитися у відділі з питань спільної власності територіальних громад Тростянецького району виконавчого апарату районної ради.« повернутися до списку новин