Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Черговий успіх юних вихованців комунальної організації «Тростянецький Будинок дитячої творчості»

Переглядів: 242

     Вихованці КО «Тростянецького Будинку дитячої творчості» є активними учасниками   районних, обласних  конкурсів  та чемпіонатів. Нещодавно учні гуртків декоративно – ужиткового  мистецтва  приймали  участь у обласному конкурсі  майстрів декоративно – ужиткового мистецтва  «Творча майстерня 2018».  Конкурс проходив у 4 номінаціях: бісероплетіння, м’яка іграшка, в’язання гачком, вишивка хрестиком. Наші учасники приймали участь у 3 номінаціях  та показали гарні результати. У загальному заліку команда посіла 4 місце.

17 листопада  вихованці гуртка «Спортивний  туризм» (керівник Самоєнко  О.Г.) взяли участь у чемпіонаті  Вінницької області зі скелелазіння  серед юнаків та юніорів, що проходив у місті Жмеринка. У чемпіонаті брали участь понад 150 учасників. Наші вихованці  змагались у вікових групах 2005-2006р.н.(хлопці) та 2007-2008р.н. (дівчата). На змаганнях такого рівня  тростянчани  були вперше, але досягли   гарних результатів: серед 22 учасників  даної вікової групи – Назар Паламарчук виборов - ІІ місце, а Денис Дем’яненко  - ІІІ місце.

Вітаємо наших юних майстринь та юних туристів, бажаємо творчих злетів, наполегливих тренувань та перемог.« повернутися до списку новин