Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради 7 скликання

Переглядів: 577

16 червня у залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості, будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами. Необхідністю проведення засідання стало повторне клопотання Тростянецької райдержадміністрації про розгляд проекту рішення на позачерговій сесії районної ради «Про реорганізацію Великостратіївської середньої загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів у Великостратіївську середню загальноосвітню школу І ступеню». Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко детально проінформувала депутатів  по даному питанню  та  переконливо приводила докази  необхідності  прийняття  цього рішення. У першу чергу, реорганізація школи  забезпечить надання учням доступної та якісної освіти , раціонального та ефективного  використання бюджетних коштів, матеріально – технічних ресурсів. Також розпочався ремонт дороги В.Стратіївка – Тростянець, що було проблемою, якою апелювали противники реорганізації, батькам  буде надано вибір, у яких школах будуть навчатись діти, педагогічні працівники після реорганізації також будуть працевлаштовані. Проаналізувавши усі аргументи, які навели учасники засідання, депутати прийняли одноголосно рішення погодити запропонований проект рішення та винести його на розгляд сесії районної ради.

Другим розглядалось питання щодо переукладення контракту з головним лікарем комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» Гіленком А.В. Депутати підтримали пропозицію щодо переукладання з головним лікарем контракту на півроку та прийняли рішення відповідний проект рішення розглянути на сесії.

Далі депутати мали розглядати питання затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет». На попередньому засіданні депутати рекомендували відповідальним керівникам допрацювати документ та провести незалежну юридичну оцінку вказаного документа аби визначитись із правильним прийняттям рішення. Враховуючи, що таких висновків комісіям не було надано - це питання зняли з розгляду.

Далі депутати розглядали профільні питання у своїх комісіях окремо. Депутати гуманітарної комісії розглянули та  схвалили проекти змін до районних Програм, що забезпечать подальше функціонування громадської організації футбольний клуб «Нива» та районної організації ветеранів України.

« повернутися до списку новин