Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулися збори громадян у Четвертинівській територіальній громаді

Переглядів: 282

 

      Станом на 13.03.2019 року у Тростянецькому районі у 7- ми  територіальних громадах району пройшли  сходи громадян. 

     Сьогодні  збори громадян відбулися у Четвертинівській  територіальній громаді. Сільський голова Макух Олександр Іванович  звітував  перед своїми односельцями про втілені  плани у 2018 році. Роботи  у селі проведено чимало.   Найоб’ємнішою була  реконструкція сільського парку, яка буде проводитися і у поточному році. Також сільська рада приймає активну участь у обласних конкурсах з питань  розвитку територіальних громад. Два роки поспіль проекти отримують перемогу.  В результаті замінено теплотрасу до комунальних закладів та  придбано пелетний котел, проведено благоустрій доріг та придбано сміттєві баки.

     Сільський голова поінформував односельців  про намічені плани роботи у 2019 році.

    У заході взяли участь голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін,  начальник Тростянецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Жанна Горбань, директор Тростянецьких районних електричних мереж Андрій Шимко, начальник Тростянецької дільниці Тульчинського відділення ПАТ «Вінницягаз» Віталій Побережник.

          Жителі громад  поставили представникам району  чимало питань щодо нових правил отримання житлової субсидії у 2019 році, порядку виплати пенсій у 2019 році та  сплати комунальних послуг за світло та газ у поточному  році.« повернутися до списку новин