Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОVID - 19

Переглядів: 375

   Згідно інформації закладів охорони здоров’я за весь період карантину у  Тростянецькому районі зареєстровано 38 випадків захворюваності на COVID-19.  На сьогоднішній  день у КНП «Тростянецька ЦРЛ» на лікуванні перебуває 5 громадян із підтвердженням  діагнозу корона вірусної інфекції та 6 людей із підозрою на COVID-19 також перебувають на стаціонарному лікуванні  в інфекційному відділенні.

   У районі зросла кількість хворих на запалення легень та  гострі респіраторні  вірусні захворювання.

   Наразі у Вінницькій області -  2253 випадки коронавірусної хвороби. За останню добу коронавірус  виявлено у – 27 осіб, в тому числі у 4 медичних  працівників.

   Станом на 17 липня  в Україні 57264 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19, з них 1456 летальних, 29769 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 809 нових випадків. Загалом проведено 854064 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 838 пацієнтів.  Дослідження проводилися вірусологічною референ - лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 17 липня 2020 року до Центру надійшло 1107 повідомлень про підозру на COVID-19.  Всього  з початку 2020 року надійшло 106355 повідомлень про підозру на COVID-19.

   Основними принципами профілактики інфекційних хвороб є дотримання підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при здійсненні будь-яких видів діяльності.

  Усі пам’ятають знайомий з дитинства вислів «Чистота – запорука здоров′я!».

  Шановні жителі Тростянецького  району!

  У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в черговий раз наголошуємо на дотриманні карантинних заходів в умовах коронавірусної пандемії. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні, адже рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі. Продовжуйте носити маску, слідкувати за гігієною рук, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте певну дистанцію при спілкуванні, не перебувайте у місцях великого скупчення людей.

   Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!« повернутися до списку новин