Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Як реалізували проекти розвитку громад.

Переглядів: 115

На цьому тижні працівники виконавчого апарату районної ради здійснюють об’їзд територіальних громад району з метою надання практичної та методичної допомоги у роботі посадовим особам місцевого самоврядування сільських рад. У процесі об’їзду проводиться аналіз інформації по виконаних роботах з реалізації проектів, які брали участь у конкурсах розвитку територіальних громад Вінницької області та отримали призові місця.

За кошти конкурсу з обласного бюджету, спонсорських, партнерських,  коштів районного та сільських бюджетів територіальні громади змогли провести модернізації вуличного освітлення, замінити на металопластикові вікна та двері у школах, дитячих садочках, будинках культури, провести ремонти та удосконалити спортивні заклади, впровадити енергозберігаючі технології, провести благоустрій населених пунктів. За останні три роки у розвиток територіальних громад району було залучено – 14 млн. 253 тис. грн., в тому числі фонд конкурсу складає понад  4 млн.грн.

Підсумки діяльності територіальних громад  району у напрямку участі у проектах розвитку буде розглянуто на Координаційній раді органів місцевого самоврядування при голові районної ради  у листопаді місяці.

« повернутися до списку новин