Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відзнаки Президента України отримали 54 учасники АТО

Переглядів: 795

27 грудня 2017 року у приміщенні  районної ради відбулось урочисте вручення  відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції»  -   захисникам   суверенітету та територіальної цілісності України  під час проведення антитерористичної операції  в Донецькій та Луганській областях.

Відзнака Президента України «За участь в антитерористичній операції» заснована Указом  Президента України   Петра Порошенка   17 лютого 2016 року  № 53/2016.

Голова райдержадміністрації Леонід Лобань  і військовий комісар Тростянецького міжрайонного об’єднаного військового комісаріату  Сергій Стоколос  привітали  учасників АТО  і вручили  відзнаки. Відзнаки отримали 54  наші земляки.

Голова райдержадміністрації подякував кожному учаснику  антитерористичної операції,які не шкодували сил та життя, здоров’я,  захищаючи нашу Батьківщину від агресора.  Він запевнив ,що перемога буде  за правдою,а правда на нашому боці,адже ми не йшли на чужу територію ,ми оберігаємо наші рубежі. За вашу силу ,за вашу відданість ,за вашу службу  Українському  народові  велика шана і хвала . Висловив надію,що наступний рік  буде наповнений новими позитивними подіями. Дякую Вам,наші герої,за те,що Ви є!

З наступаючим Вас Новим роком та Різдвом Христовим . Нехай у ваших оселях завжди панує тепло,благополуччя,мир та спокій. Здоров’я Вам та вашим родинам.« повернутися до списку новин