Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Свято «Різдвяна зірка».

Переглядів: 280

      Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща - 18 січня за новим стилем - святкуємо «Голодну кутю» або другий Свят-Вечір.

     Театралізоване  свято колядок і  щедрівок у  Тростянці  уже стало традиційним,  де збираються аматорські колективи від усіх територіальних громад району.

Розпочалось свято «Різдвяної зірки» біля районного будинку культури оглядом «світлиць», де майстрині представляли святкову кутю, приготовлену за своїм рецептом, пригощали гостей свята домашньою випічкою та різними смакотами. Далі учасники заходу пройшлися святковою ходою центральною вулицею , де порадували  тростянчан і гостей селища веселими колядками та щедрівками. Продовжилось свято у районному будинку культури,  де протягом двох годин лунали колядки і щедрівки у різних інтерпретаціях. Найменші колядники виступали в національному вбранні та в образах Янголів, Пастушків, інших біблійних персонажів. Колядники отримали солодкі гостинці, а глядачі не шкодували для артистів оплесків.« повернутися до списку новин