Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Соціальне партнерство - шлях до розвитку.

Переглядів: 570

Питанню соціального партнерства Тростянецька районна рада  приділяє особливу увагу. Це питання виносилось на обговорення засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, нарад-семінарів. У багатьох громадах ведеться успішна співпраця з інвесторами, результатами якої є розвиток інфраструктури населених пунктів.

Показовою у цьому плані є Четвертинівська територіальна громада на території якої працюють два потужних виробника – ПРАТ «Вінницька птахофабрика» та СТОВ ім.. Б.Хмельницького. Із цими підприємствами підписані соціальні угоди, кошти від яких ідуть на розвиток села. Нині Четвертинівка є зразком сучасного українського села.

До бюджету сільської ради від цих виробництв надходять також непогані кошти від екологічного податку, які спрямовуються на природоохоронну діяльність. На території громади на березі Південного Бугу є природній заказник «Берізки».

Щоб забезпечити належне його утримання депутати сільської ради вирішили використати екологічні кошти на придбання нового трактора «DF-244», причепа до нього та роторної косарки. Завдяки придбаній техніці впорядковується територія заказника, і всього села.

Нині обговорюють з інвесторами плани на наступний рік, адже є ще ряд об’єктів, які потребують вливання значних фінансових ресурсів.« повернутися до списку новин