Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

22 лютого у залі засідань районної ради відбувся ІІІ Регіональний форум «Кроки до розвитку громад». Це спільний захід Тростянецької райдержадміністрації, районної ради і ГО «Соціальний центр МХП».

Переглядів: 486

        Про залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад мова йшла на ІІІ Регіональному форумі  «Кроки до розвитку громад» який відбувся 22 лютого  у  залі засідань  районної ради,  - спільний захід  Тростянецької  райдержадміністрації, районної ради і ГО «Соціальний центр МХП».

         На форум було запрошено провідних фахівців у сфері грантової діяльності: Павла Мороза – помічника народного депутата України Миколи Кучера, заступника голови правління ГО “Соціальний центр МХП”,  Наталії Гижко – директор  агенції регіонального розвитку Вінницької області,Віктора Іщук  - адміністратор обласного конкурсу  проектів розвитку територіальних громад, консультант – експерт  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Оксана  Горбатенко – начальника відділу  дозвільної діяльності та природоохоронних програм  Вінницької ОДА та  Людмила Нецкін – заступник директора центру «Соціально – психологічної  реабілітації дітей та молоді з функціональними  обмеженнями «Гармонія». У форумі взяли участь  сільські,селищний голови району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальники та посадові особи  структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради, громадські активісти територіальних громад.

         Голова райдержадміністрації Леонід Лобань  відкрив форум, ознайомив присутніх з порядком денним, представив запрошених гостей.  Він акцентував увагу на тому, що для району одним з  пріоритетних шляхів залучення позабюджетних коштів для розвитку територіальних громад мають  є гранти. А особливо актуальною і потрібною є така діяльність для сільських рад, чиї бюджети не дозволяють самостійно вирішити гострі проблеми. Голова районної ради  Людмила Скапровська  висловила  переконання, що знання та консультативна підтримка організаторів форуму спонукатимуть керівників громад до подальшої участі в обласному  та інших конкурсах.

      Про результати соціального партнерства в 2017 році проінформував присутніх   Павло Мороз –  помічник народного депутата України Миколи Кучера, заступник голови правління ГО “Соціальний центр МХП”.

         Новоободівський сільський голова Ніна Мороз  розповіла  про позитивний досвід участі  у 14 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, наголосила про важливість написання  проектів.

      Наталя Гижко виступила з презентацією щодо  вимог та процедур написання проектів цьогорічного 15  обласного конкурсу розвитку територіальних громад району.

        Про відповідність природоохоронних заходів постанові КМУ №1147 та екологічні висновки  як складову частину процедури отримання фінансування на природоохоронні заходи  проінформувала  Оксана  Горбатенко  – начальник  відділу  дозвільної діяльності та природоохоронних програм  Вінницької ОДА.

          Одним з пріоритетів 15 обласного конкурсу проектів є підтримка людей  з обмеженими фізичними можливостями. Про цей напрямок написання проектів та про  інклюзивність в усіх аспектах життя розповіла   заступник директора центру «Соціально – психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія»  Людмила Нецкін.  

          Підводячи підсумки форуму, голова райдержадміністрації Леонід Лобань  в чергове закликав усіх присутніх на ньому керівників та посадовців активізувати роботу по написанню проектів , а також подякував усім присутнім за участь у заході, побажав плідної праці, творчого запалу, креативності, рішучості  у роботі над проектами.« повернутися до списку новин